-26%

Manner сымсыз зарядтау функциясы бар ұйымдастырушы, 5000 мач, қою көк (Р)
22 162,82 ₸
16 358,58 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:591212p
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Voyager ұсынған Manner ұйымдастырушысы сымды және сымсыз зарядтау мүмкіндіктерін қолдайды. Сымсыз зарядтау Qi стандартын қолдайтын құрылғылармен мүмкін болады. Ұйымдастырушы батырмамен жабылады, сымдар мен басқа да ұсақ—түйектерге арналған серпімді белдеулер, сондай-ақ үлкен қалта, төлқұжат бөлімі және карточкаларға арналған 4 бөлік бар. Сымды зарядтау үшін кіріктірілген сым қарастырылған. - сымсыз зарядтау мүмкіндігі бар кірістірілген 5000 МАч батарея - 3-і 1-де әмбебап кабель - ең қажетті заттарға арналған бөліктер мазмұнды сұрыптауға мүмкіндік береді - арнайы құрылымы бар жоғары сапалы полиуретан
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Voyager |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 266 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V/2A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | ұйымдастырушы, Micro USB зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | металл, жасанды былғары |
| Тауар материалдары | жасанды былғары |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Қуат | 5 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,6 х 20,8 х 2,1 |
| Үйлесімділік | сымсыз зарядтау мүмкіндігі бар ioS және Android жүйелеріндегі смартфондар |
| Зарядтау түрі | сымды және сымсыз тәсілмен |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Тауардың түстері | қара-көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 358,58 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









