MagnetIQ IPhone-ға 12 және одан кейінгі нұсқалардан бастап мықты кіріктірілген магниттердің көмегімен мықтап бекітіледі және 10 Вт жылдам сымсыз зарядтау арқылы зарядталады. Сондай-ақ, қуат банкі жинақтағы қос USB-C кабелі арқылы жылдам зарядталады (қуаты 18 Вт болатын USB-C желілік адаптері болса) және басқа құрылғыларды USB-C және USB-A порттары арқылы жылдам зарядтай алады. Сыртқы аккумулятордың артқы жағында кіріктірілген металл ұстағыш-тұғыр бар, соның арқасында зарядталатын смартфонды қолыңызда ұстау немесе смартфонды жұмыс үстеліне орнату ыңғайлы. Жиынтықта магниттері жоқ смартфондарды сымсыз зарядтауға арналған металл сақина бар. Негізгі жабдық - жылдам зарядтауды қолдайтын екі бағытты USB-C кабелі және алдыңғы IPhone телефондарын USB -Lightning арқылы сымды зарядтауға арналған кабель. • USB-C және зарядталатын құрылғылар арқылы 20 Вт жылдам зарядтау • MagSafe технологиясы арқылы IPhone-ды сымсыз зарядтауға арналған күшті магниттер • ықшам, смартфон камераларымен қабаттаспайды • сақина түріндегі металл ұстағыш-тұғыр
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Зарядтау функциялары | MagSafe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 136 |
| Енгізу параметрлері | 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А (18 Вт макс.) |
| Шығару параметрлері | USB-А: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А (18 Вт макс.) |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, USB-C - USB-C жылдам зарядтауды қолдайтын кабель, USB-A - Lightning кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | софт-тач жабыны бар металл, пластик |
| Тауар материалдары | жұмсақ түрту/жұмсақ түрту |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Қуат | 10 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,3 х 9,8 х 1,9 |
| Үйлесімділік | жылдам сымсыз зарядтауды қолдайтын телефондармен |
| Қосқыш қосқыш | USB-A, USB-C |
| Зарядтау түрі | сымсыз тәсілмен |
| Нақыштау түсі | сұр |
| Тауардың түсі | қара |
| Тауардың түстері | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 461,86 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










