Glow Box үстел үсті зарядтау құрылғысы - кеңсеге арналған классикалық тұғырықтарға заманауи технологиялық балама. Оның кеңсе керек-жарақтарына арналған бөлімі, сыртқы USB қосқышы және кірістірілген сымсыз зарядтау мүмкіндігі бар. Зарядтауға арналған телефонды көлденең де, тігінен де орналастыруға болады - құрылғыны зарядтан шығармай-ақ бейнелер мен фотосуреттерді қарау ыңғайлы. Soft-touch жабыны бар пластиктен жасалған. Кез келген жұмыс үстелінде стильді көрінеді. Құрылғыда кернеудің жоғарылауынан және қысқа тұйықталудан көп функциялы қорғаныс бар.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 126 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | сымсыз байланыс: 5W, USB: 5V/1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядтау-тұғыр, micro-USB кабелі |
| Тауар материалы | софт-тач жабыны бар пластик |
| Тауар материалдары | жұмсақ түрту/жұмсақ түрту |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,6 х 9,5 х 11 |
| Нақыштау түсі | қоңыр |
| Тауардың түсі | сұр |
| Тауардың түстері | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 852,41 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










