— үлкен көлем 30000 МАч — сандық LCD дисплей батарея зарядының пайызын көрсетеді — Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — USB және Type-C порттары арқылы бір уақытта төрт құрылғыға дейін зарядтау
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Зарядтау функциялары | Power Delivery |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 800 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB: 5В/2А |
| Шығару параметрлері | 5В/3А |
| Элементтің сыйымдылығы | 30000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Тауар материалдары | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 17,8 x 8,3 x 3,2 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Тауардың түстері | ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 528,51 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




