Керемет брендинг мүмкіндіктері бар магниттік қуат банкі. MagSafe магнитті бекіткіші бар шағын сымсыз аккумулятор — клиенттер мен серіктестер үшін тамаша корпоративтік сыйлық. Бірегей ерекшелігі: жарықтандырылған логотип қуат банкі телефонға бекітілген кезде де көрінеді. Кірістірілген екі жақты USB-C кабелі қосымша сымдарды тасымалдау қажеттілігін жояды — құрылғыларды және батареяның өзін бір кабельмен зарядтаңыз. - Жарқыраған гравюра —логотип әрқашан көз алдында - Қуатты магниттер: телефонда сенімді ұсталады - жылдам сымсыз зарядтау + кірістірілген екі бағытты USB-C кабелі - Әмбебаптығы: барлық заманауи смартфондарды USB-C, соның ішінде жаңа IPhone телефондарымен зарядтайды - Ықшамдылығы: небәрі 6,6×7,5×2,6 см — қалтаға сыяды, - Ыңғайлылық: кірістірілген кабель бір уақытта тасымалдау ілмегі ретінде қызмет етеді
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Зарядтау функциялары | MagSafe |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 194 |
| Енгізу параметрлері | 5 В 2.8 А, 9 В 2 А, 12 В 1.5 А |
| Шығару параметрлері | USB-C: 5В 3А, 9В 2.22А, 12В 1.67 А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Тауар материалдары | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,6 х 7,5 х 2,6 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620753010413 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 889,04 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










