Стиль мен пайдаланудың қарапайымдылығын үйлестіретін заманауи сыртқы батарея . Оның шағын шаршы пішіні қалтаңызға немесе сөмкеңізге оңай сыйып, тіпті ең қарбалас жұмыс күндерінде де ұтқырлықты қамтамасыз етеді. Төзімді ABS пластиктен жасалған ықшам корпус логотипті екі жақтың кез келгенінде максималды көрінумен басып шығаруға мүмкіндік береді. Әмбебап USB типті қосқышы бар кіріктірілген бау кабелі кабельді өзіңізбен бірге алып жүру қажеттілігінің болмауына байланысты құрылғыны практикалық шешімге айналдырады. - Кіріктірілген кабель-ілмек: Сымды іздемей-ақ құрылғыларды кез келген уақытта зарядтаңыз. - Сандық дисплей: Заряд деңгейін пайызбен дәл көрсету. - С типті әмбебап USB қосқышы: Симметриялы қосқыш жылдам және ыңғайлы зарядтауды қамтамасыз етеді. - Ықшамдылық және беріктік: ABS пластиктен жасалған сенімді корпус — саяхатта және күнделікті жұмыста тамаша серіктес. - Ыңғайлы және жылдам ашылатын қаптама
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 109 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5V/2A |
| Шығару параметрлері | USB-C, USB-А: 5V/2.1А |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | АБС-пластик |
| Тауар материалдары | ABS пластик |
| Жағу әдісі | УК DTF басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 7,5 х 1,5 |
| Тауардың түсі | қара |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620753010345 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 025,49 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







