Инъекция ‒ бұл портативті зарядтағыш, ол сізге қайда барсаңыз да үнемі байланыста болуға көмектеседі. Шағын өлшемінің арқасында батарея кез келген дерлік қалтаға сыяды. Ықшам сыртқы түрін көздің жауын алатын аппликациямен оңай толықтыруға болады. Қуат банкін тампамен басып шығару, цифрлық басып шығару арқылы таңбалауға, сондай-ақ полимерлі шайырмен толтыруға болады. Батарея смартфондармен, планшеттермен, құлаққаптармен, сондай-ақ USB-C интерфейсі бар басқа құрылғылармен жұмыс істеуге жарамды. Құрылғыға қосылу үшін қосымша кабель қажет емес, себебі батареяда кірістірілген USB-C қосқышы бар. Гаджеттің айрықша ерекшелігі оның жиналмалы тұғыры болып табылады, соның арқасында зарядтау кезінде сүйікті телешоуларыңызды тікелей көре аласыз. - Сыйымдылығы 4 000 МАч - Смартфонның көлденең орналасуына арналған жиналмалы тұғыр - Кіріктірілген USB-C қосқышы - Жеңіл және ықшам
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 89 |
| Енгізу параметрлері | 5В/2А |
| Шығару параметрлері | 5В/2А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды аккумулятор |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик, силикон |
| Тауар материалдары | силикон |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,7 x 2,8 x 4,3 |
| Тауардың түсі | қара |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620753033337 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 145,43 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










