
Reserve LED, 10000mAH, қою көк түсті сыртқы аккумулятордан және лого жарығы бар әмбебап кабельден жасалған жиынтық
18 198,22 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:427320
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Жолда зарядтауға арналған практикалық және стильді жинақ: 10 000 мА·сағ қуат банкі және үш қосқышы бар әмбебап кабель (Micro USB, Lightning, USB Type-C). Жиынтықтың екі элементі де логотипті жарықтандырумен жабдықталған — сіздің брендіңіз әрқашан, тіпті қараңғыда да көрінеді. Қуат банкі смартфонның 2-3 толық зарядын қамтамасыз етеді және екі құрылғыны бір уақытта зарядтауға арналған екі шығыспен (USB-A және USB-C) жабдықталған. Шубері бар берік сыйлық қорабында жеткізіледі — корпоративтік сыйлықтар үшін тамаша шешім. • Қуат банкі мен кабельдегі логотипті бөлектеу — сіздің брендіңіз қараңғыда да көрінеді. • 3—і 1-де әмбебап кабель - барлық танымал құрылғыларға жарамды. • Сыйымдылығы 10 000 мА·сағ — смартфонның 2-3 толық зарядына жетеді. • Екі шығыс (USB-A + USB-C) — екі құрылғыны бір уақытта зарядтаңыз. • Премиалды қаптама — шубері және жұмсақ EVA жатағы бар сапалы қорап.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 204 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2.1A |
| Шығару параметрлері | 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | қуат банкі, 3-і 1-де зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Тауар материалдары | пластик |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | аккумулятор- 7,1 х 13,5 х 1,5 см, кабель- d3,4 х 17 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Тауардың түстері | қара-көк |
| Штрих-код | 4620752994998 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 198,22 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









