
Magflash логотипі жарықтандырылған және тұғыры бар сымсыз қуат банкі, 10000 МАч, 15 Вт, қара
23 185,52 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:597117
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Magflash сымсыз қуат банкі — бұл тек қуат көзі ғана емес, сонымен қатар заманауи өмір ырғағы үшін стильді және ақылды аксессуар. 10000 МАч сыйымдылығымен және жылдам зарядталуымен ол смартфондар мен заманауи USB-C гаджеттерін бірнеше толық зарядтау циклына дейін қуаттандырады. 15 Вт сымсыз зарядтауды қолдау сымсыз қуатты жылдам толтыруға мүмкіндік береді — құрылғыны жай ғана бетіне қойыңыз, батарея IPhone-ға магниттеледі, бұл оны пайдалануды айтарлықтай жеңілдетеді. Кіріктірілген тұғыр ұстағышы бейнелерді көру немесе бір қолмен басқару үшін смартфонды ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Ал логотиптің жарықдиодты жарығы атмосфераны қалыптастырады — заряд индикаторы және брендіңіздің стильді екпіні ретінде жұмыс істейді. - Қуаты 15 Вт + 10000 МАч — жылдам зарядтау (сымсыз қоса алғанда) және барлық гаджеттеріңіз үшін ұзақ қуат беру. - Кіріктірілген тұғыр — бейнелерді көруге, қоңырауларды қабылдауға немесе телефон зарядталып жатқанда жұмыс істеуге ыңғайлы. - Логотиптің жарықдиодты жарығы — стильді визуалды екпін және заряд күйінің индикаторы. - IPhone-ға бекітуге арналған күшті MagSafe магниттері. - Жан—жақтылық және қолайлылық - жол жүру, жұмыс, кештер және күнделікті пайдалану үшін өте қолайлы.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Зарядтау функциялары | MagSafe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 205 |
| Енгізу параметрлері | 5 В 3 А, 9 В 2 А, 15 В 1.5 А |
| Шығару параметрлері | USB-A: 5В 4.5А, 9В 2А, 12В 1.5А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядталатын магнитті сыртқы батарея, USB - Type C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Тауар материалдары | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 5 Вт / 7,5 Вт / 10 Вт / 15 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 6 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,2 х 12,6 х 2 см, тұғырда 7,2 х 6 х 12 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620753003156 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 185,52 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









