Шағын және стильді 5 000 МАч қуат банкі күнделікті әрекеттер мен қысқа сапарлар үшін тамаша серіктес болып табылады. Оның корпусы табиғи бамбук пен қайта өңделген ABS пластикті біріктіреді, бұл құрылғыны экологиялық таза ғана емес, сонымен қатар көрнекі түрде премиум етеді. Логотипті қолдану мүмкіндігі бар кіріктірілген ақ жарықтандырылған панель оған ерекше көрік береді — сіздің брендіңіз немесе инициалдарыңыз қараңғыда ақырын жанып, назар аударады және даралықты көрсетеді. Бұл жай ғана power bank емес — бұл сіздің гаджеттеріңізді қуаттандыратын және айналаңыздағы адамдарды шабыттандыратын экологиялық саналы аксессуар. - Ықшам — смартфонды жолда зарядтауға арналған стильді корпуста 5 000 МАч - Экологиялық таза материал — табиғи бамбук + қайта өңделген ABS-пластик - Жарықтандырылған логотип — сіздің бренд қараңғыда ақырын жарқырайды - Тамаша сыйлық — стиль мен экологияны бағалайтын тұтынушыларға, серіктестерге немесе қызметкерлерге
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Savio |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 134 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB-C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бамбук, қайта өңделген пластик |
| Тауар материалдары | қайта өңделген пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,2 х 10,2 х 1,6 |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара/табиғи |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620752997531 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 962,93 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










