
Логотипті жарықтандыруы және күн панелі бар қуат банкі Reedia S1, 10000 МАч, бамбук, қара
13 639,16 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:5910967
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Стильді, функционалдылықты және табиғатқа қамқорлықты бағалайтындар үшін жасалған 10 000 МАч қуат банкі. Құрылғының корпусы табиғи бамбуктан және қайта өңделген ABS пластиктен жасалған - бұл оған ерекше эстетикалық көрініс беріп қана қоймайды, сонымен қатар қоршаған ортаның ізін азайтады. Бір жағынан — құрылғыны күннен зарядтауға мүмкіндік беретін күн панелі, екінші жағынан — компанияның немесе брендтің жарқыраған логотипін қолдану мүмкіндігі бар панель. Саяхатшылар, кеңсе қызметкерлері және корпоративтік сыйлықтар үшін тамаша шешім технологиялық, стильді және жауапкершілікпен жасалған. - Күннен зарядтаңыз — желіден тыс қуат көзін толықтыруға арналған кіріктірілген күн панелі - Экологиялық таза дизайн — табиғи бамбуктан және қайта өңделген пластиктен жасалған корпус - Жарқын брендинг — жарықтандырылған логотип - Сыйымдылығы 10 000 МАч — смартфонды бір циклде 2-3 рет зарядтайды - Тамаша корпоративтік сыйлық — стильді, пайдалы және есте қаларлық
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Savio |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 270 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB-C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | бамбук, қайта өңделген пластик |
| Тауар материалдары | қайта өңделген пластик |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 15,3 х 7,1 х 1,8 |
| Нақыштау түсі | қоңыр |
| Тауардың түсі | қара/табиғи |
| Тауардың түстері | қара |
| Штрих-код | 4620752997524 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 639,16 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









