Желден-ылғалдан қорғайтын матадан тігілген плащ-плащ күнделікті қолдануға да, көшедегі іс-шараларға да жарайды. Өнімде де, мата қаптамасында да брендтеу үшін тамаша. Капюшоны бар, ұзын жеңді, қақпағы бар жамылғы қалталары бар жаңбыр күртеше сыдырмамен жабылады. Қалта, мойын, капюшон тігістері көбірек қорғаныс үшін бұрыс жағынан қосымша желімделген. Мата қаптамасында жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 248 |
| Бұйымның иық нүктесінен ұзындығы | 1110 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 840 мм |
| Тауар материалы | 1000 PU ылғалға төзімді полиуретанды сіңдіруі бар Оксфорд полиэфирі |
| Тауар материалдары | полиэстер |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Қаптың/қаптың болуы | матадан жасалған қап 17,5 х 26,3 см |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 60-65 г/м2 |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | XL/2XL |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Тауардың түстері | қара-көк |
| Бұйымның ені ойықтың астында | 720 |
| Штрих-код | 4620752622860 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 524,34 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






