• Литий-полимерлі аккумулятор. • Қалған зарядтың LED индикаторы. • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі. • Тұман әсері бар алюминий корпус. • Жұқа корпус. • Экобылғардан жасалған қап.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 230 |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.4A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 7000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | алюминий |
| Тауар материалдары | алюминий |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Қаптың/қаптың болуы | Иә |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 7000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,6 х 7,5 х 0,9 |
| Тауардың түсі | күміс |
| Тауардың түстері | күміс |
| Штрих-код | 4620752411822 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 053,66 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










