Rombica NEO Q1W Quick сымсыз зарядтау құрылғысы. • Qi стандарты бойынша жасалған құрылғылармен үйлесімді. • Жұмсақ сенсорлы корпустың жабыны. • Жылдам зарядтау. 7.5W және 10W* режимдерінде жылдам зарядтауды қолдайды. *7.5W немесе 10W жылдам режимде зарядтау үшін Quick Charge 2.0/3.0 технологиясын қолдайтын желілік USB жадын (жинаққа кірмейді) пайдалану қажет.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 96 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A, 9V/1.8A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1А, DC 5V/1.5А (7.5W), 9V/1.1А (10W) |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 100 қараңыз |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, Micro-USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | софт-тач жабыны бар пластик |
| Тауар материалдары | жұмсақ түрту/жұмсақ түрту |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | d9 х 1 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Тауардың түстері | ақ |
| Штрих-код | 4620752533821 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 325,66 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










