Гибрид - бұл бір құрылғыдағы сымсыз зарядтау станциясы және түнгі жарық. Түнгі шамның 4 түсі және таңдауға болатын 2 артқы жарық режимі, сондай-ақ реттелетін орны бар. Гаджет пластиктен, жарық беретін бөлігі силиконнан жасалған. Ерекше гаджеттерді бағалаушылар үшін өзекті сыйлық.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 183 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5W |
| Жиынтықтылық | сымсыз зарядтау, UCB-Type C кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик, силикон |
| Тауар материалдары | силикон |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 0-5 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | ашылған түрінде d13,6 х 8,5 см, бүктелген түрінде d13,6 х 2,5 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, FCC, EAC |
| Тауардың түсі | сұр |
| Тауардың түстері | сұр |
| Жиілік диапазоны | 110 КГц- 220 КГц |
| Штрих-код | 2000425482045 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 362,30 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








