Внешний аккумулятор soft touch 10000mAh
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Tigris |
| Түрі | Әмбебап батарея |
| аккумулятор сыйымдылығы | 10000 мА/сағ |
| Қосқыштар | USB Type-C |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Максималды қуаты W | 20 |
| Зарядтау функциялары | MagSafe |
| Шығыс интерфейстері | USB Type C |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Ені | 97 мм |
| Биіктігі | 18 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 000 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








