• Жылдам зарядталады және зарядталады* • Смартфонды екі есе жылдам зарядтаңыз!** • Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Жұмсақ сенсорлық корпустың жабыны • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі * Сыртқы батареяны жылдам режимде зарядтау үшін Quick Charge 3.0 үйлесімді зарядтағышты пайдалану қажет ** зарядталатын құрылғы Quick Charge 3.0 жылдам зарядтау функциясын қолдауы керек.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 281 |
| Енгізу параметрлері | 9V/1,8А |
| Шығару параметрлері | 9-12В/1,5А |
| Элементтің сыйымдылығы | 14000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 15,2 x 7,2 x 1,5 |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 984,93 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





