— Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — Мөлдір дизайн — Сандық СКД дисплей батарея зарядының пайызын көрсетеді — USB және Type-C порттары арқылы бір уақытта үш құрылғыға дейін зарядтаңыз
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 481 |
| Енгізу параметрлері | 12В/1.5A |
| Шығару параметрлері | 9В/2.2А |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Полимерлі шайырмен құю |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14,6 x 6,7 x 2,8 |
| Тауардың түсі | көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 338,85 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







