NEO P10 қуат банкінде құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі бар. Оның екі USB шығысы бар және екі құрылғыны бір уақытта зарядтауды қолдайды.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 264 |
| Енгізу параметрлері | Type-C 5В/2А |
| Шығару параметрлері | USB1 5В/2.1А |
| Кабель ұзындығы | 32 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ион (литий-ионды аккумулятор) |
| Жиынтықтылық | қуат банкі, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,9 х 13,7 х 1,5 |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 352,50 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









