* QC3.0 және PD3.0 қоса алғанда, жылдам зарядтау протоколдарын қолдау * Тері астындағы құрылымы және металл жақтауы бар пластикалық корпус * Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау * Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі Корпус материалы: Пластик/Алюминий Батарея түрі: Литий-полимерлі Сыйымдылығы: 10 000 МАч/37 Вт*сағ Quick Charge нұсқасы: 3.0 USB Power Delivery нұсқасы: 3.0 MTK PE нұсқасы: 2.0 Huawei жылдам зарядтау протоколдары: FCP Қолдау көрсетілетін жылдам зарядтау протоколдары: QC 2.0, QC 3.0, MTK PE 1.0, MTK PE 2.0, Huawei FCP, Samsung AFC, BC 1.2 Кіріс(тер): * micro-USB 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.5A * Type-C 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A Шығыс(тар): * Type- С 5-6В/3А; 6-9В/2А; 9-12В/1.5А * USB 5-6В/3А; 6-9В/2А; 9-12В/1.5А
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 223 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2А, 9В/2А, 12В/1.5А, Type-C 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А |
| Шығару параметрлері | Type-C 5-6В/3А, 6-9В/2А, 9-12В/1.5А, USB 5-6В/3А, 6-9В/2А, 9-12В/1.5А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, USB-Type C кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик, алюминий, былғары |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 18 х 7,7 х 1,6 |
| Тауардың түсі | жасыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 420,23 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





