• Quick Charge 3.0, Power Delivery, Huawei FCP, MTK PE 2.0 және т.б. жылдам зарядтау протоколдарын қолдау. • Жылдам зарядталады және зарядталады.* • Смартфоныңызды екі есе жылдам зарядтаңыз!** • Кез келген кабельден зарядтау: Micro-USB немесе Type-C. • Литий-полимерлі аккумулятор. • Қалған зарядтың LED индикаторы. • Екі USB-A және USB-C шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау. • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі. • Алюминий тегістелген корпус. • Банктік карталар мен визиткаларға арналған былғары текстурасы мен қалталары бар кітапша. * Сыртқы батареяны жылдам режимде зарядтау үшін Quick Charge 3.0 немесе Power Delivery Rev. үйлесімді зарядтағышты пайдалану қажет.2. ** зарядталатын құрылғы Quick Charge 3.0 немесе Power Delivery Rev.2 жылдам зарядтау функциясын қолдауы керек.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 279 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2А, 9В/2А, Type-C 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А |
| Шығару параметрлері | Type-C 5-6В/3А, 6-9В/2А, 9-12В/1,5А, USB 5-6В/3А, 6-9В/2А, 9-12В/1,5А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Тауар материалы | алюминий/тегістелген корпус, экобылғары |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,5 х 1,6 х 15,6 |
| Тауардың түсі | графитті, қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 096,92 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










