Стильді, нәзік және практикалық — бұл 5000 МАч қуат банкі ұтқырлық пен жан-жақтылықты бағалайтындарға арналған. Үнемі қозғалыста болатын клиенттер, серіктестер және қызметкерлер үшін тамаша корпоративтік сыйлық! Барлық смартфондармен үйлесімді, екі бағытты USB-C және қосымша ыңғайлылығы бар - Lightning кіріс қосқышы. USB-C және USB-A қосқыштары екі құрылғының бір уақытта зарядталуын қамтамасыз етеді. Шағын өлшемдері 91.5*62*мм және жеңіл салмағы (бар болғаны 102 г) арқасында ол тіпті көйлек қалтаңызға немесе әмияныңызға оңай сыяды. Ықшамды күңгірт бет логотипті тиімді ерекшелейді, ал сенімді қорғаныс жүйесі әрбір зарядтау кезінде қауіпсіздікке кепілдік береді. Жылдам және әсерлі ашылуы бар ойластырылған, тартылатын қаптамада келеді. - Екі USB-C және USB-A шығысы — кез келген үйлесімді құрылғыларды зарядтаңыз - Екі кіріс — қуат банкінің өзін USB-C және Lightning арқылы зарядтаңыз — IPhone және Android иелері үшін өте қолайлы. - Ықшам және жеңіл — қалыңдығы небәрі 12,5 мм және салмағы 102 г! Қалтада немесе әмиянда алып жүру оңай - Күңгірт корпус — корпоративтік логотиппен тамаша көрінеді. - Сенімді қорғаныс — толық қауіпсіздік үшін қызып кетуден, шамадан тыс зарядтан, асқын кернеуден және қысқа тұйықталудан қорғау.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 102 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтау құрылғысы, USB Type-C кабелі |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 9,2 х 6,2 х 1,2 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620753018501 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 757,13 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









