Клиенттеріңізге, серіктестеріңізге немесе қызметкерлеріңізге жай ғана аксессуар емес— заманауи өмір ырғағы үшін стильді шешім сыйлаңыз. Кіріктірілген екі бағытты USB-C кабелі бар қуатты және ықшам қуат банкі — бұл сізді күн сайын қуантатын тамаша корпоративтік сыйлық. Сыйымдылығы 10000 МАч және PD жылдам зарядтау технологиясымен ол смартфонды аналогтарына қарағанда 2-3 есе жылдам зарядтайды. Күңгірт беті, эргономикалық дизайны және ыңғайлы кабель ілмегі оны функционалды ғана емес, сонымен қатар эстетикалық тартымды етеді — корпоративтік стильге тамаша қосымша. Шамадан тыс жүктемеден, асқын кернеуден және қысқа тұйықталудан қорғау құрылғының қауіпсіздігіне кепілдік береді. Ықшам (74×63×23.8 мм) және жеңіл (170 г), ол сөмкеге, қалтаға немесе портфельге оңай сыяды — саяхатқа, іссапарға және күнделікті пайдалануға өте ыңғайлы. Ыңғайлы және жағымды ашылуы бар функционалды қаптамаға оралған. - Кіріктірілген екі бағытты кабель -USB-C ілмегі — әрқашан қолыңызда! Смартфондарды USB-C (соның ішінде жаңа IPhone телефондары) арқылы зарядтайды, сонымен қатар кірістірілген кабель арқылы өзі зарядталады. - 22.5 Вт—қа дейін жылдам зарядтау - смартфондарды, планшеттерді және басқа гаджеттерді зарядтаңыз. - Заряд деңгейінің сандық дисплейі — қанша қуат қалғанын нақты біліңіз. Сондай-ақ жылдам зарядтауды белсендіруді көрсетеді. - Шағын және жеңіл — бар болғаны 170 грамм және құлаққап қорапшасының өлшемі— ерлер мен әйелдерге корпоративтік сыйлықтар үшін өте қолайлы - Максималды қорғаныс — кіріктірілген қызып кетуден, шамадан тыс зарядтан және қысқа тұйықталудан қорғау жүйесі — қауіпсіздік бірінші орында. - Мінсіз корпоративтік сыйлық — күңгірт стильді корпусты логотиппен толықтыруға болады. Қымбат көрінеді, сенімді жұмыс істейді, ұзақ уақыт есте қалады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 168 |
| Енгізу параметрлері | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Шығару параметрлері | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтау құрылғысы, USB Type-C кабелі |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,4 х 6,3 х 2,4 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620753018488 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 414,46 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










