Зарядсызданған телефон туралы алаңдаушылықты ұмытыңыз — кез келген саяхатта, жұмыста немесе саяхатта сіздің сенімді серігіңіз осында. Күңгірт беті және талғампаз дизайны бар бұл стильді және ықшам қуат банкі 10000 МАч (38.5 Вт·сағ) оңтайлы қуат сыйымдылығын және жылдам сымды және сымсыз зарядтаудың озық технологиясын біріктіреді. Негізгі ерекшелігі — MagSafe және кез келген Qi-үйлесімді құрылғылармен жұмыс істейтін 15 Вт-қа дейінгі магниттік сымсыз зарядтау. Күшті магниттер сөйлесу кезінде смартфонды батареядан ұстап тұруға мүмкіндік береді. Шағын өлшемдерінің (106×69,8×16,8 мм) арқасында қуат банкі смартфонның жалғасы сияқты көрінеді. Ыңғайлы және жағымды ашылуы бар жаңа тартылатын қаптамаға оралған. - 15 Вт—қа дейінгі магниттік сымсыз зарядтау - MagSafe және барлық сымсыз Qi смартфондарымен тамаша үйлесімді. Тек телефонды тіркеңіз — сонда зарядтау автоматты түрде басталады. - Қос шығыс: жылдам USB-C PD 20 Вт + сымсыз зарядтау — екі құрылғыны бір уақытта зарядтаңыз: мысалы, құлаққаптар кабель арқылы және телефон сымсыз. - Стильді минимализм — ықшам корпуста 10000 МАч. Смартфоныңыздың жалғасы - Толық қорғаныс және сенімділік — қызып кетуден, шамадан тыс зарядтаудан, асқын кернеуден және қысқа тұйықталудан кіріктірілген қорғаныс — құрылғыларыңыз қауіпсіз.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 186 |
| Енгізу параметрлері | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Шығару параметрлері | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | портативті зарядтау құрылғысы, USB Type-C кабелі |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,6 х 7 х 1,7 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620753018464 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 242,40 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










