Canyon WCS-305 зарядтау станциясымен танысыңыз — зарядтау кабельдерінің шатасуын жоюдың тамаша шешімі. IPhone, Apple Watch және AirPods сияқты Qi стандартына сәйкес келетін смартфондар мен құрылғылардың көпшілігімен үйлесімді бұл ықшам станция нағыз көп тапсырмалы болып табылады және бір уақытта үш құрылғыға дейін зарядтауға мүмкіндік береді. Ол жылдам зарядтау технологиясын қолдайды, құрылғыларды қызып кетуден және басқа қауіптерден қорғайды және зарядтау процесін бақылайды. Бүктелген кезде WS-305 қалта өлшеміне ие. Сіз оны үшбұрыш пішініне келтіре аласыз және ол құрылғыны тігінен немесе көлденеңінен орналастыруға мүмкіндік беретін әмбебап телефон ұстағышына айналады. Өз істеріңізді жалғастыру туралы алаңдайсыз ба? Ешқандай проблема жоқ! Станцияның жоғары тиімді зарядтау диапазоны құрылғыларыңыздың көп күш жұмсамай зарядталуын және олардың корпустарының бұзылмауын қамтамасыз етеді. Сіздің гаджеттеріңіз қосымша қорғанысты қамтамасыз ететін сырғанауға қарсы жабынның арқасында қауіпсіз болады, ал жарықдиодты шам бір қарағанда не болып жатқаны туралы хабарлайды. Дәл қазір сол тітіркендіргіш сымдардан құтылуға дайынсыз ба?
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Canyon |
| Қуат | 15 Вт |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 363 |
| Енгізу параметрлері | USB типті-C 9В 2А, 12В 2А |
| Кабель ұзындығы | 120 қараңыз |
| Қуат көзі | желіден |
| Жиынтықтылық | саяхатқа арналған қап, зарядтауға арналған кабель, адаптер |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,23 х 27,2 х 1 см, бүктелген 9,2 х 7 х 2,3 |
| Үйлесімділік | IPhone 12 немесе одан кейінгі нұсқасы, AirPods, Apple Watch |
| Қосқыш қосқыш | USB Type C |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 183,71 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









