Qjet брендінің Force сымсыз зарядтау (power bank) функциясы бар қуат банкі - ақылды заттарды жақсы көретін адамдар үшін нағыз олжа. Ықшам гаджет сіз үшін бәрін жасайды. Qi протоколы бойынша сымсыз зарядтауға және зарядтауға қабілетті. Корпус қара түсті және жанасуға жағымды Soft Touch жабыны бар." Индикатор әрқашан батареяны зарядтауға қашан қою керектігін көрсетеді. Батарея сыйымдылығы 8000 МАч, бірнеше құрылғыларға жетеді. Ең бастысы - енді сымдарды өзіңізбен бірге алып жүруден аулақ бола аласыз! Жиынтықта: құрылғының өзі, дөңгелек зарядтау станциясы, фирмалық қап, сондай-ақ екі қосымша сым. Бұл жинақ ақылды сыйлықтарды жақсы көретін тұтынушылар үшін өте қолайлы"! Қосымша: қалауыңыз бойынша жиынтықты Android немесе ioS базасындағы телефондарға арналған Qi сымсыз зарядтау қабылдағыштарымен толықтыруға болады. Телефонда кірістірілген Qi сымсыз зарядтау құрылғысы болмаса, қабылдағыштар сізге көмектеседі. Оларды біздің сайттан сатып алуға болады. Сымсыз зарядтаудың үйлесімділігі: Qi стандартын қолдайтын өнімдермен.* *IPhone 12 телефонымен пайдаланған кезде қуат банкінің сымсыз зарядтауында үзілістер болуы мүмкін.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз тарату | зарядтау құрылғысы- DC5V 1000mA |
| Салмақ | 214 |
| Енгізу параметрлері | зарядтағыш- Micro USB DC 5V 2000mA, USB Type-C DC 5V 2000mA, Qi DC 5V 1000mA стандарты бойынша |
| Шығару параметрлері | зарядтау құрылғысы- USB-A DC 5V 2100mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 8000 mAh |
| Жиынтықтылық | сымсыз портативті аккумулятор (салмағы-166,5г), зарядтау станциясы (салмағы- 34 г), USB кабелі- 2 дана, матадан жасалған дорба |
| Берілу коэффициенті | зарядтау құрылғысы 75-тен астам% |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | зарядтау құрылғысы- 10 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | зарядтау құрылғысы 13,6 х 7,3 х 1,9 см, зарядтау станциясы d6,9 х 0,9 |
| Үйлесімділік | Qi стандартын қолдайтын өнімдермен |
| Зарядтау түрі | зарядтағыш- сымды және сымсыз тәсілмен |
| Тауардың түсі | қара |
| Жиілік диапазоны | зарядтау құрылғысы 100-200кГц |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 238,12 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










