Бұл сағаттар спортпен айналысатын адамдар үшін сирек кездесетін комбинация! Бұл модельде кәдімгі серуендерден бейсболға, йогаға дейін 22 спорттық режим бар. Статистикаға сүйенсек, сіздің сүйікті іс-әрекетіңіз қосылған режимдер арасында болуы мүмкін. Сағат IP68 стандарты бойынша қорғалған. Ол жүрек соғу жиілігін, ұйқыңызды бақылайды және су ішу керектігін еске салады. Бау үшін гипоаллергенді силикон қолданылған. Сағат оңай реттеледі және хабарландыруларды алуға және медианы ойнатуды басқаруға мүмкіндік береді. Мұның бәрі түнде зарядтаудың қажеті жоқ — SW-68 моделі белсенді режимде 6 күнге дейін жұмыс істейді. Canyon смарт сағаты GDPR стандартына сәйкес келеді және сіздің жеке деректеріңізді қорғайды.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Canyon |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 5.0 |
| Салмақ | 50 |
| Судан қорғау | IP68 |
| Енгізу параметрлері | 5V/1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 190 mAh |
| Қуат көзі | кіріктірілген батарея |
| Жиынтықтылық | смарт-сағат, зарядтау кабелі, құжаттама |
| Тауар материалы | металл, силикон |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | d4,49 x 1,09 см, бау 24,5 x 2 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Үйлесімділік | Android/iOS |
| Тауардың түсі | қою қызыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 349 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








