Ультра заманауи Nova арнайы сериялы қуат банкі. Серия трендтегі жаңа өнімдерді ғана қамтиды: мейлі ол заманауи технологиялар болсын, мейлі жаңа креативті дизайн болсын. "Пауэрбанк Razor" – бұл шағын көлемдегі қуаттың шоғырлануы. Егер егжей—тегжейге тереңірек үңілсек - бұл қалыңдығы 9 мм және салмағы 116 грамм металл корпуста сымды (20 Вт) және сымсыз (15 Вт) жылдам зарядтау. Қуат банкі магниттермен кез келген смартфонға мықтап бекітіледі, себебі ол Android смартфондарына арналған металл сақинамен бірге келеді. Артқы қақпағында орналасқан безрамочный цифрлық индикаторы заряд. - Жылдам сымды (20 Вт) және сымсыз зарядтау (15 Вт) - Ультра ықшам (9 мм) және жеңіл (112 г) - Қажетсіз бөлшектері жоқ металл корпус - Жақтаусыз сандық зарядтау дисплейі - IPhone 12 және одан кейінгі нұсқаларына мықтап магниттелген - Кез келген смартфонға магнитті бекітуге арналған металл сақина
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз тарату | 5/7,5/10/15 Вт |
| Салмақ | 112 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5В 3А , 9В 2А, 15В 1.5А |
| Шығару параметрлері | USB-C: 5В 3А, 9В 2.22А, 12В 1.67 А |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, Type-C зарядтау кабелі, металл сақина, нұсқаулық |
| Берілу коэффициенті | >75% |
| Тауар материалы | металл |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 6 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,6 х 10,4 х 0,9 |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 392,47 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










