Жағымды тактильді кедір-бұдырлы жабыны бар әмбебап қуат банкі. Жиынтықта micro USB зарядтау кабелі және нұсқаулық бар.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 180 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 18.5 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 7800 mAh |
| Жиынтықтылық | micro USB кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | 7800 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,3 х 11 х 3,2 |
| Тауардың түсі | сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 274,82 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









