Портативті зарядтағыш Airbank – сыйымдылығы 10000 МАч стильді аккумулятор, смартфонды, планшетті және басқа да электронды құрылғыларды сымды қосылым арқылы қуаттандыруға әрқашан дайын. Сымсыз зарядтау функциясын қолдайтын құрылғылар үшін кабельге байланбай қуатты қалай беру керектігін біледі. Аккумулятордың функционалдығы сонымен қатар бес жарықдиодты шамның арқасында жарқырап тұратын шамды қамтиды. Сыйымды, ықшам және қолдануға ыңғайлы зарядтағышты өз құрылғыларын күні бойы белсенді пайдаланатындар немесе жолда көп уақыт өткізетіндер бағалайды. • Soft-touch сырғымайтын жабыны бар эргономикалық корпусының арқасында құрылғыны қолыңызда ұстауға ыңғайлы, құлап кету қаупі жоқ. • А-класты литий-полимерлі батарея тиімді және ұзақ мерзімді жұмысты қамтамасыз етеді. • Корпустағы сорғыштар сымсыз зарядтау кезінде смартфонды мықтап бекітеді. • Төрт деңгейлі индикатор заряд деңгейін бақылауға көмектеседі.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 295 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A. Type-C енгізуіне қолдау көрсетіледі |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A. 5V/1A сымсыз тарату |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 3-і 1-де кабель: USB- Micro/Type-C/Lightning, қорап, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | Иә |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 1-8 мм |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 12,5 х 1,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, FCC |
| Үйлесімділік | Qi стандартын қолдайтын өнімдермен |
| Зарядтау түрі | сымды және сымсыз тәсілмен |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 452,87 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










