Evolt ұсынған Reload сыртқы батареясы, егер гаджет ең дұрыс емес уақытта таусылған болса, сізге міндетті түрде көмектеседі. Reload үш зарядтау қосқышымен жабдықталған — USB-A, Type-C және Lightning, сонымен қатар Qi технологиясын қолдана отырып, сымсыз зарядтауға арналған аймақ. Батарея үш бағытта жылдам зарядтауды қолдауға қабілетті: смартфондарды сымсыз түрде жылдам зарядтайды, құрылғыларды кабель арқылы жылдам зарядтайды, жылдам зарядтау функциясы бар адаптер болса, өздігінен жылдам зарядталады. Ол жылдам зарядтауды қолдайтын 2 кабельмен бірге жеткізіледі: 2-і 1-де найзағай және микро USB кабелі және USB-C- USB-C кабелі. Күнделікті қолдануға жарамды. • 20 Вт-қа дейінгі QC/PD екі жақты кабель арқылы жылдам зарядтау • 10 Вт жылдам сымсыз зарядтау • Жинақтағы жылдам зарядтауды қолдайтын кабельдер (Lightning, USB-C, micro USB) • Шубері бар сыйлық қаптамасы
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 235 |
| Енгізу параметрлері | USB Type-C PD/QC 5В/3A, 9В/2.22A, 12В/1.66A, Lightning 5В/2.1А |
| Шығару параметрлері | USB Type-C PD/QC (20 Вт) 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А, USB (18 Вт) 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды полимерлі аккумулятор |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик, силикон |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 15 Вт/10 Вт/7.5 Вт/5 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14,2 x 6,9 x 1,6 |
| Тауардың түсі | ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 560,52 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








