- Шынында да шағын өлшем: құлаққаптар қорабынан сәл үлкенірек - 10000 МАч батарея: смартфонды 2-2,5 толық зарядтауға арналған - 22,5 Вт жылдам зарядтау: смартфонды ~30 минут ішінде 50% зарядтайды - USB-A – USB-C жылдам зарядтау кабелі кіреді - USB-C қосқышы екі жақты, сонымен қатар жылдам зарядталады
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 162 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5В 3А, 9В 2А, 12В 1.5А |
| Шығару параметрлері | USB-C: 5 В 3 А, 9 В 2.22 А, 12 В 1.67 А, USB-A: 5 В 3 А, 9 В 2 А, 10 В 2.25 А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 30 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды полимерлі аккумулятор |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 10000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,3 х 7 х 2,5 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620753002579 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 699,76 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









