- Шын мәнінде шағын өлшем: құлақаспап корпусы ретінде - 5000 МАч батарея: смартфонды 1-1,5 толық зарядтауға арналған - 20 Вт жылдам зарядтау: смартфонды ~30 минут ішінде 50% зарядтайды - Екі жақты USB-C жылдам зарядтау кабелі қосылған - USB-C екі жақты қосқыш (5000 МАч нұсқасында USB-A жоқ)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 92 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5В 3А, 9В 2А, 12В 1.5А |
| Шығару параметрлері | USB-C: 5В 3А, 9В 2.22А, 12В 1.67 А |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 31 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | литий-ионды полимерлі аккумулятор |
| Жиынтықтылық | сыртқы батарея, зарядтау кабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 5000 mAh |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,3 х 7 х 1,4 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620753002555 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 613,65 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








