Сыйымдылығы 20000 МАч литий-полимерлі қуат банкі QC 3.0 және PD қолдауымен. Quick Charge (QC 3.0) және Power Delivery (PD) жылдам зарядтау режимін қолдау. Huawei FCP және Samsung AFC жылдам зарядтау режимдерін қолдау. Шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан, шамадан тыс зарядтаудан және разрядтан қорғау. Автоматты түрде қосу/өшіру. LED индикатор заряд деңгейін көрсетеді (зарядталған/зарядтау процесінде/разрядталған). Quick Charge режимін қолдайтын USB - Type-C кабелі жинаққа кіреді. Сыйымдылығы кәдімгі смартфонның 6 зарядына немесе кәдімгі планшеттің 3 зарядына дейін жетеді. Quick Charge режимін қолдайтын USB - Type-C кабелі жинаққа кіреді. Өткізу арқылы зарядтау функциясы: Қуат банкін және оған қосылған құрылғыны бір уақытта зарядтауға болады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RivaCase |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 407 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB 5В/2A, 9В/2A, QC 3.0, Type-C 5В/2A, 9В/2A, QC 3.0, PD 3.0 |
| Шығару параметрлері | USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, QC 3.0, Type C - 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, PD 3.0 |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 33 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 20000 mAh |
| Жиынтықтылық | USB-Type-C кабелі |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 14 x 2,8 x 6,9 |
| Тауардың түсі | ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 421,65 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










