Сыйымдылығы 5000 МАч ультра ықшам қуат банкі кез келген қалтаға сыяды және қолыңызға ыңғайлы орналасады. Корпус бедерлі үлгімен қапталған, ол жағудың УК-басып шығаруына кедергі келтірмейді және кездейсоқ сырғып кетудің алдын алады. Қуат банкінде 2 кіріс ұясы (micro USB, USB-C) және бір USB шығыс ұясы бар. Жинаққа micro USB, USB-C, Lightning / IPhone кабельдері кіреді. Барлық заманауи смартфондарға және көптеген гаджеттерге жарамды. - Ультра ықшам және жеңіл - 5000 МАч литий полимерлі батарея - Тактильді өрнегі бар корпус - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 108 |
| Енгізу параметрлері | USB 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, C-USB типті кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 5,6 х 12,1 х 1,3 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620753000056 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 359,17 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










