Powernote ұйымдастырушысы — бұл көпфункционалдылық идеясын толығымен жүзеге асыратын стильді іскери сыйлық. Оның көмегімен гаджеттерді сымсыз да, кабель арқылы да зарядтауға болады, қаламдар мен сымдардан бастап несие карталарына дейін әртүрлі заттарды эргономикалық түрде сақтауға және тіпті жазбаларды жасауға болады. Сыртқы түрінің әсемдігі жұмсақ полиэстерден жасалған мұқабаның жағымды текстурасымен және soft-touch жабын элементтері бар ішкі әрлеудің жоғары сапасымен толықтырылады. Бір уақытта бірнеше нәрсені алмастыра алатын практикалық және технологиялық аксессуар. - Сыйымдылығы 5000 МАч кіріктірілген қуат банкі. - Сымсыз тәсілмен де, кабель арқылы да зарядтау мүмкіндігі. - Ыңғайлы магнитті бекіткіш. - Сапалы материалдар. - Телефонға арналған бөлімше. - Жазбаларға арналған дәптер 64л.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Evolt |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 615 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | 5V 2A, сымсыз зарядтау 5V 1А (5 Вт) |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қалам ұстағыш | резеңке |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қағаздарға арналған қалта | Жоқ |
| Парақтар саны | 64 |
| Жиынтықтылық | кіріктірілген аккумуляторы бар органайзер, блокнот 14 х 21 х 1 см, Micro-USB кабелі |
| Блокты бекіту | мұқабаға салынады |
| Жеке мәліметтер | Жоқ |
| Ляссе | Жоқ |
| Тауар материалы | полиуретан, полиэстер, soft-touch |
| Жағу әдісі | Бедерлеу |
| Мұқабасы | икемді |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сызу | сызғышқа |
| Тауардың өлшемі (см) | 18 х 22,5 х 2,7 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHs, FCC, РСТ |
| Анықтамалық ақпарат | Жоқ |
| Телефон кітапшасы | Жоқ |
| Пішім | A5 |
| Қағаздың түсі | Кремді |
| Қиылған жердің түсі | кремді |
| Тауардың түсі | ашық сұр |
| Штрих-код | 4620752992789 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 945,41 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










