Faros қуат банкінің басты ерекшелігі - оның үлкен жарықтандыру аймағы. Енді сіздің логотипіңіз алыстан көрінетін болады! Лазерлік гравюра мен ультракүлгін сәулелерді басып шығаруды біріктіру арқылы біріктірілген қолданбаны жасау мүмкіндігі бар. Артқы жарық жеңіл қозғалыс кезінде, сондай-ақ зарядтау кезінде іске қосылады. Корпуста жанасуға жағымды soft touch жабыны бар. Екі құрылғыны бір уақытта зарядтауға арналған екі USB шығыс қосқышы бар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Soft Touch |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 220 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | ли-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 0,85 х 14 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Нақыштау түсі | қызыл жарық |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752995810 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 494,12 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









