Бірегей стилі бар озық қуат банкі. 10000 МАч сыйымдылығы смартфонды орта есеппен 2,5-3 зарядтауға жетеді. GenerIQ автоматты түрде қосылатын 15 Вт жылдам сымсыз зарядтауды қолдайды: смартфонды қуат банкіне апарыңыз - ол бірден магниттеледі және зарядтау басталады*. Сымсыз зарядтау қуат банкінің өзін зарядтау кезінде де жұмыс істейді. Android смартфондарына арналған металл сақина кіреді. Сондай-ақ, екі порттан (USB-C және USB-A) кабель арқылы жылдам зарядтауға қолдау көрсетіледі. Жылдам зарядтауға арналған кабель жиынтықта. Артқы жағында түйіршікті құрылымы бар жоғары сапалы полиуретаннан жасалған пластикалық жиналмалы тірек бар. Үстелге жайылған тұғыр смартфонды бір қолмен пайдалануға мүмкіндік береді, ал магниттік ұстағыштардың арқасында смартфонды тігінен де, көлденеңінен де орналастыруға болады. Қуат банкі ықшам және көптеген модельдер үшін камера линзаларына кедергі жасамайды. Алдыңғы жағы басылған логотиптен назарды аудармау үшін, керісінше оның астын сызу үшін минималистік дизайнмен жасалған. *Егер смартфон Qi стандартына сәйкес сымсыз зарядтауды қолдаса. - қуаты 10000 МАч; - Qi стандартына сәйкес сымсыз зарядтау; - жылдам зарядтау (сымсыз және порттардан); - 2 порт (USB-C және USB-A); - ықшам; - Android жүйесіндегі магниттік сақина және жылдам зарядтауды қолдайтын кабель кіреді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Сымсыз тарату | 5/7,5/10/15 Вт |
| Салмақ | 0.212 |
| Енгізу параметрлері | USB-C: 5 В 2,6 А , 9 В 2 А, 12 В 1,5 А |
| Шығару параметрлері | USB-A: 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 5V 4.5A (PD 22.5 Вт) |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 50 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 |
| Қуат көзі | литий-ионды полимерлі аккумулятор |
| Жиынтықтылық | зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Берілу коэффициенті | >75% |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Сымсыз зарядтау радиусы | 6 мм-ге дейін |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,5 х 6,8 х 1,9 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Штрих-код | 4620752982421 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 340,29 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










