— 10000 МАч — кіріктірілген шам — 3 жұмыс режимі — 30 сағатқа дейін жұмыс істейді
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 290 |
| Судан қорғау | IP53 |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB: 5В/2А |
| Шығару параметрлері | USB-А: 5В/2.4А, USB2-А: 5В/2.4А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Шамдардың саны | ЖАРЫҚ диодты индикатор 40 дана |
| Режимдер саны | 3 |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 12 |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 9,2 x 9,2 x 2,3 |
| Жарық ағыны | 630 |
| Тауардың түсі | қара |
| Түс температурасы | 2700К - 6000К |
| Штрих-код | 4620752964212 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 32 940,02 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




