— сандық LCD дисплей батарея зарядының пайызын көрсетеді — Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — үлкен көлем — 6 шығыс: USB және Type-C
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1400 |
| Енгізу параметрлері | 9В/2А |
| Шығару параметрлері | 5В/3А |
| Элементтің сыйымдылығы | 60000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 17,8 x 8,3 x 5,7 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752981363 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 48 889,04 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)

