— Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — Мөлдір дизайн — Сандық СКД дисплей батарея зарядының пайызын көрсетеді — USB және Type-C порттары арқылы бір уақытта бірнеше құрылғыны зарядтаңыз
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 243 |
| Енгізу параметрлері | 12В/1.5A, Type-C: 5В/3А |
| Шығару параметрлері | 9В/2.22А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 8,7 x 5,4 x 3,8 |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752964175 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 18 386,38 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





