— сандық LCD дисплейі батареяның қызмет ету мерзімін көрсетеді — Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — 100 Вт—қа дейінгі қуат шығысы — ноутбуктерді ішінара зарядтауға жарамды — төзімділік: 1000-нан астам цикл сыйымдылықтың айтарлықтай жоғалуынсыз - металл корпус
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 595 |
| Енгізу параметрлері | 9В/3А |
| Шығару параметрлері | 15В/3А |
| Элементтің сыйымдылығы | 30000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | металл |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 7,4 х 2,7 х 18,9 |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752964144 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 707,40 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





