— Power Delivery және Quick Charge протоколы арқылы жылдам зарядтау — металл корпус — сандық СКД дисплей батарея зарядының пайызын көрсетеді — USB және Type-C порттары арқылы бір уақытта үш құрылғыға дейін зарядтау — кіріктірілген шам
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 230 |
| Енгізу параметрлері | Type-C 5В/2A, 9В/2A,12В/1.5A |
| Шығару параметрлері | 9В/2А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 11,3 x 5 x 2,5 |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4620752964083 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 628,97 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






