
Apple Watch зарядтау функциясы бар 2-і 1-де сыртқы сымсыз батарея, QC/PD AtomIQ, 10000 МАч, қара
21 077,81 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Коды:595847
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
AtomIQ ықшам сыртқы батареясы – ыңғайлылық пен көп функционалдылықты бағалайтындар үшін тамаша шешім. Үлкен, тегіс бетінің арқасында қуат банкі жекелендірілген ультракүлгін түсті кескіндерді қолдану үшін тамаша, бұл сіздің тұлғаңызды көрсететін бірегей аксессуарды жасауға мүмкіндік береді. 10000 МАч батарея сыйымдылығы бірнеше құрылғыңызға сенімді қуат береді, ал ақылды дизайн смартфонды да, Apple Watch-ты да бір уақытта зарядтауға мүмкіндік береді, бұл сіздің уақытыңызды үнемдейді. • Ықшам өлшем және стильді дизайн: сөмкеге немесе қалтаға оңай сыяды, сонымен бірге ультракүлгін сәулелердің түрлі-түсті кескіндері арқылы жекелендіруге арналған үлкен аумақты қамтиды. • QC/PD жылдам зарядтау функциясы: USB-A және USB-C порттары үйлесімді құрылғылардың жоғары зарядтау жылдамдығына кепілдік бере отырып, Quick Charge және Power Delivery технологияларын қолдайды. • Apple Watch сымсыз зарядтау: Apple Watch смарт сағаттарының иелеріне арналған қосымша сымсыз сымсыз зарядтауды қамтамасыз ететін арнайы мүмкіндік. • Бір уақытта зарядтау: екі құрылғыны – смартфонды кабель немесе сымсыз зарядтау және Apple Watch арқылы бірден зарядтау мүмкіндігі. • Жылдам зарядтау кабелі қосылған: Қуат банкі жылдам зарядтауды қолдайтын меншікті кабельмен бірге келеді, бұл пайдалануды мүмкіндігінше ыңғайлы етеді. AtomIQ – бұл жай ғана қуат банкі емес, ол сіздің гаджеттеріңізді күні бойы қолдауға дайын әмбебап құрал!
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Сымсыз тарату | 15 Вт |
| Салмақ | 286 |
| Енгізу параметрлері | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A |
| Шығару параметрлері | USB-А: 5 В 3 А, 9 В 2 А, 12 В 1,5 А, 5 В 4,5А, USB-C: 5 В 3 А, 9 В 2 А, 12 В 1,5 А |
| Кабель ұзындығы | 20 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Жиынтықтылық | қуат банкі, 3-і 1-де зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,4 х 11,2 х 2,5 |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752961228 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 077,81 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









