* QC3.0 және PD3.0 қоса алғанда, жылдам зарядтау протоколдарын қолдау * Алюминий корпус * Екі USB шығысы. Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау * Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rombica |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 300 |
| Енгізу параметрлері | 12В/1.5A |
| Шығару параметрлері | Type-C 5-6В/3А |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | пластик, алюминий |
| Жағу әдісі | Сандық басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Иә |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 13,8 х 1,6 |
| Нақыштау түсі | күңгірт ақ |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 321,45 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










