Xoopar ұсынған футуристік дизайндағы Geo сериясы Geo Wireless сымсыз зарядтауы бар сыртқы батареямен толықтырылды! Сорғыштардың арқасында смартфонның артқы қақпағына мықтап бекітіледі. - Литий-полимерлі А-класты аккумулятор 5000 МАч. - Сымсыз зарядтау қуаты 5 Вт. - Корпустың ашылатын жарығы. - Смартфонға бекітуге арналған сорғыштар.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 140 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтау құрылғысы, micro-USB кабелі |
| Тауар материалы | ABS пластик, силикон |
| Жағу әдісі | Ою (талшықты-оптикалық лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,75 х 11,9 х 1,05 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, FCC |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Тауардың түсі | қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 001 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










