Сыйымдылығы 4000 МАч болатын Geo сыртқы батареясы сіздің гаджетіңізді розеткаға дейін алыс болған кезде және қоңырауды осы жерде және қазір жасау қажет болған кезде дұрыс емес уақытта қуатпен қамтамасыз етеді. Портативті зарядтағыштың революциялық дизайны мистикалық кристалды еске түсіреді, ал артқы жарық ақ түске жұмбақ қосады. Шығыс қосқышының ток күші 1.5А құрайды, сондықтан сіздің гаджеттеріңіз тезірек зарядталады. Сыртқы аккумулятордың корпусында заряд индикаторы бар. Литий-полимерлі аккумулятор зарядты тиімді сақтайды, сонымен қатар пайдалану қауіпсіз. Егер сіз логотипті қолдану үшін стильді, ерекше және есте қаларлық сыйлық іздесеңіз, онда Geo қуат банкі тамаша таңдау болып табылады. Зарядтау құрылғысының корпусына гравюраны жағуға болады, ол артқы жарық арқылы ашылады. Low-poly бірегей дизайнерлік стилі ешкімді бей-жай қалдырмайды.
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Өндіруші | Xoopar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 191 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | USB- микро USB/Lightning кабелі |
| Тауар материалы | ABS пластик |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Қаптың/қаптың болуы | Иә |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 12 х 6,9 х 1,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, FCC |
| Нақыштау түсі | қоңыр |
| Тауардың түсі | ылғал асфальт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 983,40 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










