Бамбуктан жасалған ықшам қуат банкі смартфоннан кішірек. Табиғи материал эстетикалық жағымды және жанасуға жағымды. 5000 МАч литий-полимерлі аккумулятор орташа смартфонның бір жарым-екі толық зарядын қамтамасыз етеді. Қуат банкінде 2 кіріс ұясы (micro USB, USB-C) және бір USB шығыс ұясы бар. Жинаққа micro USB, USB-C, Lightning / IPhone кабельдері кіреді. Қайта өңделген қағаздан жасалған крафт қаптамада жеткізіледі. - 100% табиғи бамбук корпусы - 5000 МАч литий полимерлі батарея - Қауіпсіз зарядтауға арналған көп деңгейлі интеллектуалды қорғаныс жүйесі - Ықшам
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 103 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Кабель ұзындығы | 29 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Жиынтықтылық | батарея, micro-USB кабелі, Lightning-USB кабелі, C-USB типті кабель, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | бамбук |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 5,2 х 12,4 х 1,3 |
| Тауардың түсі | табиғи |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 253,65 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










