Canyon портативті сымсыз динамигі сүйікті хиттеріңізді ойнатуға дайын. Қуаты 10 Вт, ол ықшам тасымалданатын қуатты аудиожүйе болып табылады. Дөңгеленген пішіндері, шағын өлшемдері және ыңғайлы тұтқасы оны достарыңызбен ашық ауада саяхаттауға немесе кешке тамаша серік етеді! Үстіңгі жағындағы RGB шамдары қараңғы түскеннен кейін керемет көрінеді және ойнатуды жоғарғы панельдегі түймелер арқылы басқару оңай. Толық стерео эффект жасау және кез-келген жерде ұмытылмас кеш өткізу үшін TWS режимінде екі динамикті қосыңыз! Bluetooth арқылы қосылған кезде музыканы 3 сағатқа дейін тыңдаңыз және батарея заряды таусылғанда, оны Type-C кабелімен жалғаңыз. Сонымен қатар, медиа көзі ретінде AUX, USB немесе MicroSD жад картасын пайдалануға болады. Біз Bluetooth–ды пайдалануды ұсынамыз - жолда ойнату тізімдерін ауыстырудың қандай жақсы жолы бар? Колонкадан 10 метрге дейінгі қашықтықта байланыс тұрақты болып қалады. BSP-8 бағаныңызды қызыл, сұр немесе қара түстермен таңдаңыз – сіздің шытырман оқиғаларыңыз саундтрекке лайық.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Canyon |
| Қуат | 10 Вт |
| Түрі | Сымсыз |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 5.2 |
| Салмақ | 679 |
| Енгізу параметрлері | USB Type-C 10 Вт, AUX 3.5 мм |
| Элементтің сыйымдылығы | 1800 mAh |
| Қуат көзі | кіріктірілген батарея |
| Жиынтықтылық | USB Type-C зарядтау кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | пластик |
| Жағу әдісі | Шильд спектрі |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 11 x 13,5 x 11 |
| Қосқыш қосқыш | USB Type C |
| Тауардың түсі | күрең қызыл |
| Штрих-код | 4620752950314 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 210,67 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





