HIPER Watch GT смарт сағаты – бұл денсаулықты бақылауға және күніңізді мүмкіндігінше тиімді ұйымдастыруға мүмкіндік беретін көптеген функцияларды біріктіретін құрылғы. Смарт сағаттар смартфонның әртүрлі опцияларына жылдам қол жеткізуге мүмкіндік береді – телефонды сөмкеңізден шығармай-ақ қоңырауға жауап беруге, хабарды оқуға, ауа райын көруге немесе әнді ауыстыруға болады. Спорттық құрылғы ретінде смарт сағатта алдын ала орнатылған 8 фитнес режимі бар және келесі көрсеткіштер бойынша жан-жақты баға береді: - Қандағы оттегінің деңгейі - Дене температурасы - Жүрек соғу жиілігі - Жүрек соғу жиілігінің саны - Ұйқының ұзақтығы мен сапасы - Жұмсалған калориялар саны - Жүріп өткен қашықтық Смарт сағаттар HIPER смарт үй құрылғылары үшін 2 жылдан астам қолданылып келе жатқан HIPER IoT қолданбасы арқылы басқарылады. . Сағатты телефонмен Bluetooth 5.1 LE сымсыз қосылымы арқылы синхрондауға болады. Сондай-ақ, сағаттың IP68 қорғанысы бар, ол ылғалдан қорғап қана қоймайды, сонымен қатар суға батуға мүмкіндік береді. Сіз бассейндегі немесе жаңбырдағы құрылғы үшін алаңдамайсыз. Сыйымдылығы 240 МАч батарея тәулік бойы жұмыс істеуге мүмкіндік береді, ал белсенді емес пайдалану кезінде олар 12 күнге дейін жұмыс істей алады. Ал стильді металл корпус пен сапалы силикон бау сізге ұзақ уақыт қызмет етіп қана қоймайды, сонымен қатар сіздің стиліңізді тиімді түрде көрсетеді. Сіз белдіктерді көңіл—күйіңізге немесе сыртқы келбетіңізге қарай өзгерте аласыз - жинақ 20 мм түрлі түсті екі жұп баудан тұрады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hiper |
| Түрі | Ақылды сағат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 5.1 |
| Салмақ | 50 |
| Судан қорғау | IP68 |
| Енгізу параметрлері | 5V |
| Шығару параметрлері | 1A/3A |
| Элементтің сыйымдылығы | 240 mAh |
| Қуат көзі | литий-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | құрылғы, 2 бау, зарядтау, нұсқаулық |
| Тауар материалы | алюминий, пластик, силикон |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Тауардың өлшемі (см) | 26 x 6 x 3,4 |
| Нақыштау түсі | бұйымның түсі |
| Тауардың түсі | сұр, қызғылт |
| Штрих-код | 4620752961815 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 499,51 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







